MONITORING

Chcesz poczuć się bezpieczniej w swoim domu, lokalu, czy w innym obiekcie? 

Firma 123i dostarcza niezawodne usługi montażu, konfiguracji i wsparcia systemów kamer. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i w zależności od jego potrzeb specjaliści dobierają najlepsze produkty, aby zapewnić bezpieczeństwo w obiekcie oraz wygodę w użytkowaniu.

Dostępna gama produktów i usług związanych z monitoringiem jest w stanie zaspokoić każdą potrzebę, nawet najbardziej wymagających klientów.

Podstawowy zestaw do monitoringu składa się z: kamer, rejestratora, dysku twardego i zasilaczy.

Wyprzedź krok złodzieja. Zabezpiecz się!

Korzyści

Mobilny dostęp do monitoringu przez internet w smartfonie, laptopie, telewizorze i w wielu innych urządzeniach

Możliwość podglądu obrazu na kilku urządzeniach jednocześnie

Nagrywanie w nocy

Archiwizacja obrazu na ustalony okres wstecz, w zależności od potrzeb

Unowocześnianie zainstalowanych systemów monitoringu

Wykrywanie zarejestrowanych twarzy

Nagrywanie w podczerwieni

SYSTEMY ALARMOWE

Systemy alarmowe pozwalają w bardzo prosty sposób podnieść znacząco poziom bezpieczeństwa w dowolnym obiekcie, zarówno firmowym, jak i prywatnym. Firma 123i oferuje usługi montażu i pomocy w doborze właściwych i najlepszej jakości urządzeń dostępnych na rynku. Dostępne produkty pozwalają bardzo skutecznie powstrzymać każdą kradzież i włamanie, a dodatkowo w połączeniu z monitoringiem pozwala na pełną kontrolę, tego co dzieje się na terenie gospodarstwa domowego lub w obiekcie.

System alarmowy składa się z: czujników, centrali alarmowej, manipulatora, modułu komunikacji, sygnalizatorów wewnętrznych i zewnętrznych oraz ewentualnych ekspanderów i innych modułów.

Korzyści

Konfiguracja zestawu czujników pod potrzeby klienta (czujniki ruchu, dymu, gazu, wody, temperatury, zbicia szyby, bariery podczerwieni)

Szybkie powiadomienie odpowiednich służb

Zdalna kontrola alarmu (wezwanie służb, wyłączenie alarmu)

Integracja systemu alarmowego z monitoringiem

SMARTDOM

Inteligentny dom posiada system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami. Dzięki wszelkim informacjom pochodzącym z różnych elementów systemu, dom  może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz. System prowadzi do funkcjonalności, komfortu, wygody i bezpieczeństwa, oraz do nadzoru kosztów eksploatacji i modernizacji. Ogranicza również emisję szkodliwych zanieczyszczeń. System inteligentnego domu nie powinien wpływać negatywnie na ludzi znajdujących się w jego środowisku.

Korzyści

Dom to nasza Oaza Spokoju. Pragniemy, aby nasz zakątek został przystosowany według naszych potrzeb, dzięki usłudze „Smartdom” możemy zaprogramować i zsynchronizować miedzy innym:

Oświetlenie (Światło na życzenie, nastrój, symulacja obecności..)

Bramy i Rolety (Komenda głosowa, aby zamknąć rolety w domu)

Bezpieczeństwo (Czujnik ruchu zintegrowany z systemem monitoringu będzie czuwał nad posesją)

Klimat (W przypadku wykrycia otwartego okna, nastąpi automatyczne wyłączenie chłodzenia lub grzania, aby uniknąć zbędnego zużywania energii)

Multimedia i AGD (Zaprogramowany ekspres do kawy z Twoim smartfonem zaparzy Ci filiżankę kawy jednym kliknięciem, przygasi światło i włączy klimatyczną muzykę na Twój powrót)

Nastrój (Dom w kolorze pogody)

Ochrona (Monitoring odległych zakątków posesji, zsynchronizowany z systemem alarmowym)

Ogród (Automatyczne podlewanie ogrodu według harmonogramu)

dOMOFONY

Domofon pozwala w łatwy i szybki sposób zweryfikować kto próbuje dostać się na podwórko, do domu, czy innego obiektu. Coraz powszechniejsze stają się wideodomofony, które oprócz rozmowy z potencjalnym gościem pozwalają też spojrzeć, czy to na pewno ta osoba za którą się podaje. Firma 123i w sposób profesjonalny dobierze najlepszej jakości sprzęt i zamontuje domofon w dowolnym obiekcie.

Domofon składa się z co najmniej dwóch części: kasety zewnętrznej i przynajmniej jednego unifonu wewnątrz obiektu. Dodatkowo coraz częściej można je łączyć ze skanerami odcisków palca, czy czytnikami kart lub breloczków.

Korzyści

Bezpieczeństwo przez możliwość weryfikacji gości

Otwieranie drzwi, furtki lub bramy przez pilota oraz unifon, zamiast wychodzenia i otwierania ręcznie dla każdego gościa

AUTOMATYKA BRAM

Automatyczne bramy to przede wszystkim wygoda, oszczędność czasu, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Firma 123i dostarcza niezawodne usługi montażu, instalacji, integracji systemów oraz modernizacji produktu. Pracujemy na najwyższej jakości urządzeń. 

Podejście do klienta indywidualne, sprawdzenie potrzeb i oczekiwań to nasza specjalność.

Dostępne na rynku produkty pozwalają na wiele nowoczesnych funkcji takich jak uchylenie bramy tylko do wejścia, integracja z alarmem, czy ochrona przed otwarciem bramy bez pilota lub klucza.

Oszczędność czasu to przyszłość każdego domu!

Zestaw do automatyki bramy składa się z siłowników lub napędu, pilotów, centrali sterującej, co najmniej pary fotokomórek i lamp ostrzegawczych.

Korzyści

Oszczędność czasu i wygoda w korzystaniu

Otwieranie bramy tylko na szerokość furtki

Ochrona przed nieautoryzowanym otwarciem bramy, bez zbędnych kluczy i kłódek

Niska awaryjność

Kompaktowych rozmiarów pilot np. w formie breloka do kluczy

Podświetlenie wjazdu podczas otwierania/zamykania bramy

Dodatkowy akumulator lub panele słoneczne zapewniają stały dostęp do prądu

TV-SAT

Korzyści

Dostosowujemy odpowiedni rodzaj anteny do lokalnych warunków odbioru

Wzmacniamy sygnał, dzięki któremu klient uzyskuje wysoką jakość obrazu

Zabezpieczamy instalację anten tak, aby każdy domownik był bezpieczny

Zajmujemy się montażem, ustawianiem, serwisem, wymianą anten satelitarnych oraz naziemnych, zarówno konfiguracją multiroom-u i instalacją telewizorów na ścianie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji antenowych i profesjonalny sprzęt pomiarowy niezbędny do prawidłowego ustawiania anten i szybkiego diagnozowania usterek. Oferujemy montaż i ustawianie anteny satelitarnej do odbioru wszystkich platform cyfrowych w Polsce: NC+, Cyfrowego Polsatu, Orange, Telewizja naziemna DVB-T

Dojazd gratis – na terenie Wołomina (przy wykonaniu usługi)

Usługi świadczymy na terenie całego Powiatu Wołomińskiego

Nasi zadowoleni Klienci

Od ponad 13 lat zaufało nam tysiące ludzi. Świadczymy usługi indywidualne, firmowe, oraz w ramach zorganizowanych targach promocyjnych.

Polub nas!